Kotsovolos - Είσαι λάτρης των ψητών; Με την Tefal Optigrill+ XL μπορείς να απολαμβάνεις άψογα ψημένα μπέργκερ, χοιρινό ή μοσχαρίσιο κρέας, κοτόπουλο, λουκάνικα, ψάρι και θαλασσινά με το πάτημα ενός κουμπιού! | Facebook
Kotsovolos - Είσαι λάτρης των ψητών; Με την Tefal Optigrill+ XL μπορείς να απολαμβάνεις άψογα ψημένα μπέργκερ, χοιρινό ή μοσχαρίσιο κρέας, κοτόπουλο, λουκάνικα, ψάρι και θαλασσινά με το πάτημα ενός κουμπιού! | Facebook
Iron Mike Zambidis - Η Ελληνική αποστολή έφτασε στη Μόσχα. Ο Πρωταθλητής μας Μιχάλης Ζαμπίδης και η ομάδα του με τον διοργανωτή του Fight Nights και manager του Batu Khasikov, Kamil Gadzhiev.
Άκαρπη απέβη η συνάντηση αντιπροσωπείας από τον Ομοσπονδία Κωφών Ελλάδος - HFD με επικεφαλής τον πρόεδρό της Simpsis Konstantinos και μέλη του ΔΣ της, τον εκπρόσωπο της ΕΣΑμεΑ Dimitris Sifakis , τον
Άκαρπη απέβη η συνάντηση αντιπροσωπείας από τον Ομοσπονδία Κωφών Ελλάδος - HFD με επικεφαλής τον πρόεδρό της Simpsis Konstantinos και μέλη του ΔΣ της, τον εκπρόσωπο της ΕΣΑμεΑ Dimitris Sifakis , τον
![PDF) "Disability, attitudes and stigma in Greek society": Exploring the perceptions of caregivers and professionals regarding the repetitive behaviour of children with vision impairment and children on the autism spectrum (a comparative PDF) "Disability, attitudes and stigma in Greek society": Exploring the perceptions of caregivers and professionals regarding the repetitive behaviour of children with vision impairment and children on the autism spectrum (a comparative](https://i1.rgstatic.net/publication/363847154_Disability_attitudes_and_stigma_in_Greek_society_Exploring_the_perceptions_of_caregivers_and_professionals_regarding_the_repetitive_behaviour_of_children_with_vision_impairment_and_children_on_the_aut/links/6331a81f6063772afd9488bf/largepreview.png)